Waar hemel en aarde raken: Lourdes is een bijzondere plek.
Ieder jaar zijn er tienduizenden pelgrims die de tocht naar deze heilige plek ondernemen. Waarom gaan ze, wat zoeken zij daar? Genezing of gemeenschap? Of misschien liggen deze twee wel dichter bij elkaar dan wij soms geneigd zijn te denken.
Op deze avond geeft Fred Kok een inleiding over het waarom, wat mensen beweegt en krijgen we een aantal ervaringsverhalen te horen. Mensen die één of meerdere malen naar Lourdes zijn afgereisd. Wat zochten zij daar? En wat hebben zij gevonden? Wat heeft hun leven verrijkt en wat kunnen we daarvan met elkaar delen?
Ook in Nederland zijn overigens tientallen Lourdesgrotten te vinden. De dichtstbijzijnde zijn in Achterveld in de tuin van Huize St. Jozef en in Hooglanderveen achter de St. Josephkerk.
direct aanmelden: klik hier
Datum: vrijdag 12 januari
Tijd: inloop vanaf 20.00 uur; start 20.30 uur
Plaats: Catharijnecentrum
Inleider: Fred Kok (pastoraal werker St. Lucas Parochie) en de ervaring van 2 “Lourdesgangers”.
Contactpersoon: Rudi Krösschell; tel. 06-51417726; krosschell.rudi@gmail.com