De ‘paarse tijd’ in de kerk, dat zijn advent en de veertigdagentijd. Periodes van bezinning.
Voordat we kerst vieren, beseffen we dat het donker is en dat
we het Licht van Christus nodig hebben. Voordat we Pasen vieren, leven we met Jezus mee die 40 dagen in de woestijn doorbracht en moest lijden.
In de kerk geven we bijzondere aandacht aan deze twee paarse periodes. De liturgie is een beetje anders, de kinderen hebben vaak een project. We steken elke week een kaars aan of sparen voor een goed doel. Maar hoe doe je dit thuis? Hoe kan je thuis de adventsperiode wat meer vorm geven? Je zou bijvoorbeeld een adventskalender kunnen volgen. En hoe kan je zelf de veertigdagentijd goed doorbrengen? Je zou bijvoorbeeld kunnen gaan vasten.
Op een avond voorafgaand aan de adventsperiode, én op een avond voorafgaand aan de veertigdagentijd, praten we over deze bijzondere tijd en over hoe je die kan beleven. Het worden bovenal gezellige en creatieve ontmoetingen, geleid door ds. Harmke Heuver.
direct aanmelden: klik hier
Data: woensdag 29 november en maandag 12 februari
Tijd: 20.00 – 21.30 uur
Plaats: Immanuelkerk
Leiding: ds. Harmke Heuver
Contactpersoon: Ali de Boer; tel. 492861, a.boer419@upcmail.nl